خوش آمدید

معاونت پژوهش و فناوری، مسئول ارایه رهنمودهای علمی و تخصصی مناسب برای گسترش و توسعه پژوهش و فناوری می باشد. پیشنهاد و تهیه آیین نامه های گوناگون پژوهشی، برقراری ارتباط علمی با دانشگاه های داخل و خارج از کشور، همکاری در اریه خدمات علمی، فرهنگی و اجتماعی به جامعه از طریق اجرای طرح های پژوهشی کاربردی، برگزاری سمینارها و همایش های علمی، انتشار یافته های علمی و نظارت بر تمام امور پژوهشی دانشگاه، کتابخانه ها و بانک های اطلاعاتی دانشگاهی جزئی از فعالیت های معاونت پژوهش و فناوری می باشد.

 استراتژی های حوزه معاونت پژوهشی
تولید دانش و تبدیل آن به کالا و خدمات،بالا بردن اثر بخشی پیوند با جامعه وصنعت،افزایش کیفیت و کمیت فعالیت های پژوهش و فناوری، ارزیابی و تحلیل فعالیت­های پژوهش و فناوری

اطلاعیه هاوفرمها

اطلاعیه مهم در خصوص شرایط دفاع دانشجویان تحصیلات تکمیلی در دوران کرونا
به اطلاع دانشجویان تحصیلات تکمیلی می رساند دانشجویانی که طبق بخشنامه فاصله گذاری هوشمند شرایط انجام دفاع را دارند،  می توانند درخواست کتبی  خود را به مدیر گروه مربوطه ارائه دهند تا پس از بررسی و تایید مدیر گروه در خصوص برگزاری جلسه دفاع آنها اقدام لازم صورت پذیرد. شماره تماس تحصیلات تکمیلی(33361017) آماده پاسخگویی به سوالات دانشجویان در این خصوص می باشد.

بخشنامه در خصوص شرایط برگزاری جلسات  دفاع دانشجویان تحصیلات تکمیلی در دوران کرونا
امورپایان نامه ها
آیین نامه های پژوهشی
دستورالعمل تشویقی مقالات
شیوه نامه ارزیابی و پرداخت جایزه چاپ مقالات علمی
فرمها
پژوهانه98
مجلات واحد
میکروب شناسی موادغذایی
داروهای گیاهی
فصلنامه نقدادبی وسبکشناسی